Hlavní navigace

Revoluční aplikace Richee – všechny účty v jedné appce

5. 2. 2020
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: Banka Creditas
Multibankovní aplikace Richee od Banky CREDITAS oslavila v říjnu 2019 první narozeniny a počty jejích uživatelů i nadále stoupají. Jaké výhody svým uživatelům aplikace nabízí a proč byste si ji měli stáhnout i vy?

Přes jednu multibankovní aplikaci spravujete všechny své účty

Ryze česká Banka CREDITAS nabízí již rok ke stažení revoluční aplikaci Richee. Stáhnout si ji zdarma můžete i vy, a to v Obchodě Google Play (pro Android) i v App Store (pro iPhone). Do aplikace si snadno přidáte své běžné účty vedené v různých bankách a správu veškerých financí budete mít na jednom místě.

Přehlednost a uživatelská přívětivost

Ucelený přehled o všech vašich financích, výdajích i příjmech a jednoduchá obsluha, to jsou hlavní výhody multibankovní aplikace Richee. Nemusíte mít v telefonu několik různých aplikací od více bank – odteď vše zvládnete v appce Richee, ve které pohodlně najdete a obsloužíte kterýkoli ze svých připojených účtů. Platit v obchodech můžete přes Google Pay, ale Richee již brzy spustí platby i pro fanoušky iOS – Apple Pay. Pomocí vychytávky Platby na kontakty snadno splatíte malý dluh kamarádovi nebo kolegovi. Pokud také používá aplikaci Richee, stačí vybrat jeho telefonní číslo ze seznamu a jednoduše mu poslat peníze za oběd či drink bez zdlouhavého vyplňování čísel do kolonek.

Měsíční rozpočty vám pomohou s plánováním

V Richeem najdete i přehledné statistiky příjmů a výdajů, vytváření virtuálních účtů a automatickou kategorizaci transakcí. Na různé kategorie plateb si navíc můžete zřídit osobní limit. Nastavte si limity a zjistěte, zda neutrácíte moc za zábavu nebo jestli váš měsíční rozpočet na nákup potravin není příliš vysoký. Real-time notifikace vás pak pravidelně informují o zůstatcích nebo blížících se limitech v nastavených kategoriích.

Bezpečnost klientských dat na nejvyšší úrovni

Banka CREDITAS dbá rovněž na vysoký bezpečnostní standard, nemusíte se tedy o své úspory obávat. Bankovní účty připojíte jen přes autorizované přihlášení ke svému internetovému bankovnictví a samotný přístup aplikace k účtům je časově omezený. K vašim datům nebudou mít přístup žádné třetí strany.

Cloud24

V aplikaci založíte termínovaný vklad i běžný účet s výhodným úrokem

Richee však umí víc než jen přehledně spravovat vaše prostředky ze 13 bank působících na českém trhu. Založte si přímo v aplikaci Richee účet s nulovými poplatky a skvělým úročením 1,5 % p.a. K běžnému Richee účtu získáte platební kartu, kterou pak můžete zdarma vybírat z českých i zahraničních bankomatů a peníze budete měnit v jednom z nejvýhodnějších dostupných kurzů. Nově si přes Richeeho můžete sjednat i termínovaný vklad s garantovanou úrokovou sazbou až 2,8 % ročně.


Moderní technologie vám ulehčí život

Stáhněte si multibankovní aplikaci Richee a ušetřete čas i peníze. V probíhající akci Pozvi a získej můžete navíc získat 300 Kč za každého, komu appku doporučíte. Ukažte výhody služby Richee až 50 přátelům a získejte tak snadno 15 000 Kč.

Byl pro vás článek přínosný?