Hlavní navigace

Rešení problému uchovávání perzistentních dat

31. 10. 2011
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Překonání omezení konvenčních RAID polí i páskových knihoven a zajištení cenově dostupné integrity dlouhodobých dat.

My v SGI víme jak vaše data spolehlivě uložit, jak zajistit jejich dlouhodobou integritu i jak k nim extrémně rychle přistupovat.

Nedostatek snadno ovladatelného, dlouhodobého archivačního řešení způsobil rostoucí problémy v každém odvětví, neboť drahá aktivní zařízení pro ukládání dat jsou přeplněna neaktivními daty. Výsledný tlak na zálohování a disaster recovery, stejně jako strmý růst nákladů na používání aktivní storage pro neaktivní, avšak cenná data, je ideální příležitostí právě pro integrované, archivační řešení SGI ArcFiniti, které se zaměřuje na rozšiřující problém s nestrukturovanými, souborovými daty.

S ArcFiniti získáte revoluční alternativu k drahým diskovým řešením i k ekonomičtějším, ale pomalejším a méně spolehlivým páskám. ArcFiniti vám přinese to nejlepší z obou světů - spolehlivost, snadnou správu a rychlý přístup k datům na disku, to vše za zlomek nákladů na transakční storage. Navíc získáte výhodu bezprecedentní spolehlivosti, škálovatelnosti, výkonu a nízkou spotřebu energie i nízké náklady na chlazení.

Produkt ArcFiniti je určen nejen k uložení archivovaných dat, ale také k jejich ochraně po celou dlouhou dobu jejich uchovávání. S využitím patentovaného softwaru ArcFiniti aktivně sleduje zdravotní stav hardwaru, integritu dat a zajišťuje, že archivovaná data jsou stále platná a rychle přístupná i o mnoho let později.

 

SGI ArcFiniti

 

Výhody a vlastnosti řešení ArcFiniti:

  • Extrémní hustota dat na metr čtvereční podlahové plochy.
  • Dramatické snížení spotřeby energie i snížení operačních nákladů o více než 95 procent ve srovnání s běžnými diskovými řešeními.
  • Okamžitý přístup k chráněným, archivovaným datům po síti.
  • Vysoce propustná primární disková oblast – cash je virtualizována do archivační vrstvy dle volitelných archivačních pravidel.
  • Všechny soubory jsou stále dostupné v online stavu a je zabezpečeno, že archivovaný obsah je chráněn i v případě dlouhodobého skladování.
  • Inovativní software proaktivně kontroluje integritu dat a stav hardwaru.

ArcFiniti je k dispozici v pěti předintegrovaných konfiguracích ve velikosti od 156 TB do 1,4 PB využitelné kapacity archivu před kompresí. Toto řešení využívá procesory Intel® Xeon® řady 5600, lze jej snadno nasadit do provozu a je zvláště vhodné pro snadný přístup k uloženým archivovaným datům v existující infrastruktuře datového centra.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte stránky: www.sgi.com/arcfiniti (anglicky)

Chcete-li se dozvědět více o dlouhodobém skladování dat, přečtěte si tento whitepaper:

Řešení problému uchovávání perzistentních dat (česky)

 

Helena Matalová
Field Marketing Specialist EER