Hlavní navigace

Případové studie pro státní správu 2008

18. 3. 2008
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

V letošním roce se již podruhé rozhodli vyhlásit speciální téma případových studií zaměřených na státní správu, a s tím související soutěž, v níž zvolíte nejlepší studii vy, naši čtenáři.

V letošním roce jsme se již podruhé rozhodli vyhlásit speciální téma případových studií zaměřených na státní správu, a s tím související soutěž, v níž zvolíte nejlepší studii vy, naši čtenáři.

Státní správa je v mnoha směrech specifickou oblastí nasazování IT a informačních systémů. Plánování a realizace probíhá často v etapách daných délkou a „životním cyklem“ volebních období, nemluvě o tom, že v oblastech jako je sociální zabezpečení či finance se často jedná o projekty unikátní rozsahem i dopadem na občany. Nemluvě o tom, že rozvoj aktivit v oblasti e-governmentu přinesl do IT ve státní a veřejné správě další významné oživení.

Je tedy logické, že jsme se v letošním roce již podruhé rozhodli vyhlásit speciální téma případových studií zaměřených na státní správu, a s tím související soutěž, v níž zvolíte nejlepší studii vy, naši čtenáři. O vaši přízeň soutěží celkem pět případových studií společností Anect, Asseco, Aquasoft, SAP a Telefónica O2. Hodnocení a hlasování bude probíhat na základě tří hlavních kritérií, kterým lze přiřadit nejméně jeden a nejvíce pět bodů.

  • Inovativnost a/nebo technologický přínos
  • Zpracování případové studie
  • Přínos pro občany

Hlasování bude probíhat již tradičně elektronicky – buď e-mailem (své hlasy posílejte na adresu jitka_vyhlidkova@idg.cz) nebo pomocí on-line formuláře na adrese http://psss.bw.cz (v provozu od 25. března).

Všem hlasujícím pošleme jako poděkování malý dárek – knihu Deset nejžhavějších technologií, kterou vydal náš sesterský čtrnáctideník Computerworld. Pokud máte o dárek zájem, nezapomeňte prosím ke svým hlasům připsat či vyplnit adresu pro zaslání.

Všechny studie ve formátu PDF (2MB):

PSSS BW4-2008.pdf

Byl pro vás článek přínosný?