Hlavní navigace

Petr Boháč je novým ředitelem ITeuro

16. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ITeuro
Ostravská konzultační a softwarová společnost ITeuro má nového ředitele a předsedu představenstva, vybrala jej ze svého středu.

Petra Boháč dosud zastával pozici produktového manažera a člena představenstva, ve firmě ale působí už od roku 2006. Jako ředitel chce svými zkušenostmi více podpořit činnost obchodního týmu při získávání nových zákazníků a péči o stávající klienty. ITeuro je českým partnerem mezinárodní společnosti Infor. V tuzemsku jazykově i legislativně uzpůsobuje a implementuje její ERP systém SyteLine (CloudSuite Industrial). Kromě toho ITeuro poskytuje konzultační služby pro zvýšení efektivity fungování výrobních firem a vyvíjí vlastní software, například řešení bezpapírové dílny, odvádění práce a interaktivního sběru dat InduStream.

„Mou vizí je zužitkovat zkušenosti z realizace projektů a produktového managementu na nejvyšší úrovni řízení firmy. ITeuro by tak mělo být ještě více prozákaznicky orientovanou společností než dosud,“ říká Petr Boháč. Zároveň připomíná, že je v ITeuro čerstvě připravena strategie rozvoje na další období, která tuto vizi podpoří konkrétními kroky. „Budeme rozšiřovat portfolio produktů o oblasti, které bývají ve firmách řešeny okrajově a často bez vazby na páteřní systém ERP. Chceme, aby zákazníci vnímali ITeuro jako end-to-end dodavatele softwaru, protože kapacitně, znalostně i technologicky jsme schopni vyřešit téměř jakýkoliv požadavek na firemní software výrobního podniku,“ dodává P. Boháč.

Na uvolněnou pozici člena doplnil představenstvo Robert Fárek, který je v ITeuro vedoucím oddělení realizace. Roli vedoucího obchodního oddělení přebral k 1. srpnu Petr Šperka.

Autor článku