Hlavní navigace

Pavel Zaal je novým obchodním ředitelem Anect

9. 1. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Anect
V této roli bude Pavel Zaal zodpovědný za obchodní strategii společnosti, rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery. K dalším úkolům bude patřit vyhledávání nových obchodních příležitostí a spolupráce na definici nového portfolia služeb.
ali 9. 1. 2017
Doba čtení: 1 minuta

 „Jmenování nového obchodního ředitele byl důležitý krok k dalšímu rozvoji společnosti. Jsem rád, že pečlivým výběrem se právě Pavel stal součástí našeho týmu. Jeho energie a kreativita budou pro nás přínosem,“ říká k nástupu Jan Zinek, výkonný ředitel společnosti Anect.

Pavel Zaal má bohaté manažerské zkušenosti, které nasbíral za více než 16 let v oblasti IT/telco sektoru. V posledních dvou letech působil ve společnosti Etnetera, kde řídil obchodní a marketingové oddělení. Předtím pracoval 14 let ve společnosti O2, z toho sedm let na pozici národního manažera byznysové divize.
„Velmi si vážím příležitosti, která je přede mnou, a věřím, že přispěji nejen k rozvoji služeb a produktů, ale především k růstu našeho zákaznického portfolia. Anect jsem vždy vnímal jako zajímavou firmu se skvělými lidmi a v určitém období i jako inspirativní konkurenci,“ říká Pavel Zaal.

Pavel Zaal je ženatý, má dvě děti a ve volných chvílích se věnuje hlavně rodině a sportu.

Autor článku