Hlavní navigace

Mohou live streamy sázkových kanceláří nahradit sportovní TV kanály?

21. 10. 2020
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: ThomasDeco / Shutterstock.com
Televize, která byla ještě nedávno primárním audiovizuálním zdrojem informací, ale už nějaký ten pátek tvrdě bojuje s internetem.

Sport bezpochyby patří k fenoménům 21. století. Fotbal, hokej, tenis, basketbal nebo závody F1 mají po celém světě stamiliony fanoušků, kteří neváhají obětovat spoustu volného času, aby spatřili své idoly v akci. Patříte k těm, kteří pravidelně sledují sportovní přenosy? Co myslíte – mohou live streamy sázkových kanceláří nahradit sportovní televizní kanály?

Jsme svědky zásadní modifikace mediálního prostoru. Televize, která byla ještě nedávno primárním audiovizuálním zdrojem informací, už nějaký ten pátek tvrdě soupeří s internetem a platformami, které dokáží lépe zprostředkovat to, po čem oko diváka tak touží – řeč je o smartphonech, tabletech a celkově mobilních technologiích. Velké technologické (ale i kulturní a sociální) změny se nevyhnuly ani sportovním live přenosům a ty jsou nyní díky nim mnohem přístupnější. Sledovat sport v televizi na převážně placených sportovních kanálech nebo volit live streamy v českých sázkových kancelářích, které jsou většinou zdarma?! Toť otázka…

Sportovní TV kanály

Sport z televizních obrazovek jen tak nevymizí. Jedná se o jistý zdroj vysokých příjmů s mimořádně velkou a stabilní fanouškovskou základnou. Specializované sportovní kanály dokáží kolem nejsledovanějších sportovních událostí vybudovat doslova vlastní svět, který zahrnuje různé formáty pořadů – například předzápasová a pozápasová studia plná fundovaných názorů a rozborů důležitých herních situací. Mnoho sportovních televizí a pořadů navíc patří k tradičním a dobře známým brandům. Velkou výhodou sportovních kanálů je fakt, že dokáží nabídnout vysílání v té maximální audiovizuální kvalitě, která je dostupná prakticky po jednom zmáčknutí tlačítka na televizním ovladači.

Live streamy sázkových kanceláří

Nabídka sázkových kanceláří dnes nezahrnuje jen sázení na sport, ale i mnoho dalších produktů, jako například online casino s hracími automaty nebo právě live streamy sportovních událostí. Ty zatím nenabízejí takovou kvalitu jako přenosy v televizi, ale mohou být velice zajímavou alternativou pro tablety a mobily v případě, že sportovní kanál je zpoplatněný nebo není právě k dispozici. Sázkové kanceláře navíc streamují i zápasy a sporty, které byste v hlavním televizním vysílání hledali jen marně – například e-sporty, evropské basketbalové či volejbalové ligy, ale i zahraniční fotbalové soutěže různých úrovní z celého světa jako jsou německá Bundesliga nebo španělská La Liga.

Sázková kancelář Tipsport se na svých webových stránkách chlubí vysíláním tisíců přenosů od významných fotbalových lig přes hokejovou NHL až po MMA zápasy organizace OKTAGON. Je to pro vás dostatečná motivace, abyste se zaregistrovali například právě ve zmiňované sázkové kanceláři a mohli tak sledovat duely, na které byste v televizi neměli nárok?

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.