Hlavní navigace

Mirek Kren je nový CEO v Kerio Technologies

19. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Kerio Technologies
Společnost Kerio Technologies dnes oznámila jmenování Mirka Krena na pozici výkonného ředitele (CEO). Mirek Kren, který v Keriu pracuje již více než 12 let, povede globální management tým a bude zodpovědný za firemní strategii a provoz.
ali 19. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Společnost Kerio oddělila na začátku tohoto roku cloudovou službu pro spolupráci Samepage do samostatné divize. Předchozí CEO společnosti Kerio, Scott Schreiman, se přesouvá na pozici Executive Chairman.

 „Mirek je skutečný lídr. Má obchodní vizi, skvělé zkušenosti se řízením firmy a schopnost vybudovat tým, který dosahuje výsledků,“ řekl Scott Schreiman, Executive Chairman společnosti Kerio Technologies. „Pevně věřím, že díky svým rozsáhlým znalostem našeho podnikání i cloudových a on-premise řešení, povede Mirek společnost Kerio k úspěchu i v následujících letech.“

„Je mi velikou ctí, že jsem byl vybrán, abych řídil společnost Kerio. Nadcházející roky pro nás budou velice zajímavé, kromě zabezpečení sítí a emailu se budeme více soustředit na unifikovanou komunikaci,“ řekl Mirek Kren.
 
Před svým jmenováním dohlížel Mirek Kren jako Chief Operating Officer a General Manager na každodenní řízení provozu společnosti a pracoval na reorganizaci Kerio divize, aby se mohla plně soustředit na vývoj produktů Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Operator a rovněž na nedávno spuštěnou cloudovou službu MyKerio.

Autor článku