Hlavní navigace

Michal Minarovič přichází do NetDirectu, bude zodpovědný za vstup na nové trhy

4. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Michal Minarovič (38), je novou posilou společnosti NetDirect, která patří mezi největší výrobce e-shopů v ČR. V nově vytvořené pozici Business Development Director bude mít na starost především vstup firmy na nové trhy.
ali 4. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Michal Minarovič pracoval 8 let jako obchodní ředitel ve společnosti Kentico Software, kde mimo jiné řídil obchodní oddělení pro oblast EMEA a Jižní Ameriky. Několik měsíců působil také ve Velké Británii, kde pod jeho vedením dosáhla pobočka Kentico Software důležitého rozvoje a významného tržního růstu. Mezi jeho nejsilnější stránky patří vysoká znalost webových technologií a nových trendů stejně jako bohaté zkušenosti z jednání se zákazníky z více než 80 zemí po celém světě.

Do NetDirectu nastupuje od začátku dubna na pozici Business Development Director. Jeho hlavními úkoly bude expanze společnosti na zahraniční trhy a hledání nových akvizičních příležitostí. „NetDirect je dynamicky rostoucí společnost s nadnárodními ambicemi. Oslovil mě jejich inovativní přístup i přímočarost,“ komentuje své rozhodnutí Minarovič, mezi jehož zájmy patří gastroturistika, hudba a rodina. Je ženatý a má dvě malé děti.

Autor článku