Hlavní navigace

Michal Hardyn: Cashback Tipli raketově roste

7. 8. 2017
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: Tipli.cz
Internetové nakupování se otřásá v základech aneb Cashback portály dobývají svět!

Mezi nejúspěšnější cashbacky v ČR patří portál Tipli.cz, který neusíná na vavřínech a po úspěšné expanzi na Slovensko vstoupil na polský trh. A v plánu jsou další země.

Nejprve si krátce povíme, co cashback znamená a jak v praxi funguje. Za každý nákup v partnerských e-shopech se uživatelům cashbackového portálu vrací předem stanovená částka. Jak je něco takového vůbec možné? Na cashbacku vydělávají všechny tři strany. E-shop získá nového zákazníka, za což pošle provizi cashbackovému portálu, který ji rozdělí mezi sebe a uživatele Tipli (zákazníka).

tipli.cz cashback

Nakupujte levněji a s úsměvem

Mladý cashback portál Tipli vznikl v říjnu 2016 a na podzim loňského roku nahradil cashbackový portál eRabat.cz. Největší předností Tipli je garance nejvyšších odměn na trhu. Díky tomu mu roste návštěvnost a počet registrovaných uživatelů. Měsíčně si Tipli zobrazí přes 500 000 lidí a počet registrovaných uživatelů přesahuje 200 000. Růst se týká i partnerských obchodů. Dnes můžete využít cashbackové odměny u více než 450 e-shopů a další stále přibývají. Mezi nejoblíbenější eshopy na Tipli patří AliExpress, eBay.com, Booking.com, Tchibo, Mall.cz, Dámejídlo.cz nebo Notino.

 tipli.cz cashback

Tipli expanduje do zahraničí

Tipli v červnu vstoupilo na polský trh. Dnes působí již ve třech zemích. Zakladatel Michal Hardyn se k expanzi vyjádřil následovně: „Už jsme se přesvědčili, co všichni říkají, polský trh a polští uživatelé fungují úplně jinak než v ČR a SR. Momentálně testujeme spoustu nových marketingových kampaní a novou odlišnou komunikaci. Polský trh je specifický a hodně těžký. Přistupujeme k němu s velkým respektem.“ Cashback Tipli.pl je stále populárnější. Po úvodním rozkoukávání mu již roste počet uživatelů a obchodů.

Tipli se neustále vyvíjí

Nerozšiřuje se pouze oblast, ve které Tipli působí, zároveň se rozvíjí i samotný produkt. Největší úpravou prošla hlavní stránka, na které můžete nově najít své nejoblíbenější obchody, dále pak nejnovější akce, slevové kupóny a aktuální články z magazínu Tipli. Důležitá změna proběhla v detailu obchodu - zpřehlednil se design a rozšířily se popisky obchodů. Další novinkou je podpora nevidomých uživatelů. Tipli přidalo všem obrázkům textové label popisky na žádost zrakově postiženého uživatele. Čtečky mohou teď pomocí popisků zpracovat, co se pod obrázky skrývá. Díky této úpravě je používání Tipli pro nevidomé uživatele jednodušší.

Internetové nákupy s cashbackem Tipli jsou snadné a především výhodné. Registrace je zdarma. Vyzkoušejte fenomén cashbacku i vy a začněte šetřit své peníze ještě dnes.