Hlavní navigace

Lukáš Maňásek byl jmenován CSO ve společnosti Y Soft

30. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Y Soft
Y Soft oznámil jmenování Lukáše Maňáska do pozice Chief Sales Officer (CSO). V této nově vytvořené roli bude Lukáš Maňásek řídit globální obchod napříč celým produktovým portfoliem společnosti Y Soft. Lukáš Maňásek zároveň s nástupem do této pozice vstupuje i do představenstva společnosti Y Soft.
ali 30. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Maňásek, který dříve působil jako VP of Sales pro Y Soft EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika), začal svou kariéru ve společnosti Y Soft v roce 2008 na pozici regional sales manager. V průběhu let prokázal odborné znalosti jak při vytváření vztahů s partnery, tak při budování obchodních týmů nebo řízení globálních účtů v rámci partnerské sítě.

Před započetím své kariéry ve společnosti Y Soft působil Lukáš Maňásek jako analytik Komerční banky a systémový administrátor na Masarykově univerzitě v Brně. Vystudoval matematiku a informatiku na téže univerzitě. V nové pozici bude i nadále působit v sídle společnosti Y Soft v Brně.


V návaznosti na povýšení Lukáše Maňáska do pozice CSO bude společnost Y Soft hledat nového ředitele obchodu pro region EMEA. Společnost Y Soft dále oznamuje, že Richard Brulík, který dříve vedl oddělení obchodu a marketingu, ze společnosti odchází. Společnost Y Soft vděčí Richardovi Brulíkovi za jeho přínosy.

35letý Lukáš Maňásek je ženatý, má jedno malé dítě a s manželkou brzy očekávají nový přírůstek do rodiny. Často přednáší na Masarykově univerzitě v Brně a ve volném čase se věnuje běhání maratonů a půlmaratonů po celém světě.

Autor článku