Hlavní navigace

Lucie Mikolášková je novou finanční ředitelkou Dimension Data

4. 3. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Dimension Data
Od 1. března se novou finanční ředitelkou a členkou vrcholového managementu společnosti Dimension Data Czech Republic stává Lucie Mikolášková.

Lucie Mikolášková se v Dimension Data bude zaměřovat na řízení týmu finančního a logistického oddělení, finanční reporting, přípravu rozpočtů dle požadavků vedení společnosti, řízení interních a externích finančních auditů, zvýšení efektivity podpůrných procesů společnosti i sladění finančních a logistických postupů po realizované fúzi Dimension Data a NextiraOne v ČR.

„Vážím si toho, že jsem dostala příležitost postavit se do čela a převzít zodpovědnost za řízení finančního oddělení Dimension Data Czech Republic. Už ze samotného principu fungování naší společnosti, jako systémového integrátora, vyplývá nutnost spolupráce se stovkami subjektů. Mým hlavním cílem je zvýšit efektivitu podpůrných procesů ve firmě, poskytnout zákazníkům různé modely financování společných zakázek a oboustranně zabezpečit výhodné vztahy s dodavateli,“ říká Lucie Mikolášková, nově jmenovaná finanční ředitelka.
Lucie Mikolášková působila ve společnosti NextiraOne již od ukončení studií na Vysoké škole ekonomické v Praze od roku 2005. Zde zastávala pozici finanční kontrolorky až do roku 2011. Po návratu z mateřské dovolené, v roce 2014, nastoupila do již sloučené společnosti Dimension Data, a to na pozici finanční manažerky, kterou zastávala až do současnosti.

Petr Hübl, ředitel společnosti Dimension Data, k tomu dodává: „Naším cílem je vytvářet dlouhodobá partnerství s našimi zákazníky a nezbytným předpokladem je pozitivní pracovní prostředí, které motivuje a umožňuje karierní postup našich zaměstnanců. Jsem proto velice rád, že jsme na pozici finanční ředitelky mohli jmenovat interní kandidátku. Je to potvrzením skutečnosti, že společnost Dimension Data je perspektivním zaměstnavatelem pro úspěšné profesionály, kteří v ní mohou rozvíjet svůj talent a realizovat svůj karierní růst.“

V osobním životě se Lucie Mikolášková věnuje své rodině a před narozením dvou dcer cestovala se svým manželem po Evropě v sedle motorky Honda Varadero.

Autor článku