Hlavní navigace

Konference zaměřená na správu IT – ManageEngine User Conference!

29. 8. 2022
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: MWT SOLUTIONS
Akce, která by měla zajímat CIO stejně jako IT specialisty. ManageEngine User Conference, která se koná 14. září, je zaměřena na správu IT a stojí na reálných případových studiích každodenních uživatelů systémů ManageEngine.

Víme, že je těžké najít kvalifikované IT odborníky a vybudovat svůj tým. Víme také, že když už máte skvělý tým, nechcete ho přetěžovat manuálními, opakujícími se úkoly. Právě zde přichází na řadu ManageEngine.

ManageEngine spojuje IT

ManageEngine je světově rozšířená značka zaměřená na řešení pro správu IT. Její produkty pokrývají oblasti od Active Directory, IT Service Management, jednotné správy koncových bodů až po IT bezpečnost nebo IT monitoring. O tom všem budeme na ManageEngine User Conference mluvit. Podívejte se na program akce!

Nejste si jisti, zda můžete přijet do Prahy, kde se konference koná? 

Čtěte dál, tato akce má novou, hybridní podobu. MWT Solutions, výhradní distributor ManageEngine v České republice a na Slovensku a zároveň organizátor konference, bude celou akci streamovat od samého začátku až do konce. Je tedy jen na vás, zda se chcete setkat osobně se všemi ostatními účastníky v hotelu Vienna House Diplomat, nebo se ke konferenci připojit odkudkoli chcete. V každém případě budete mít přehled o tom, co se děje na pódiu.

Autor: MWT SOLUTIONS

Konference o řízení IT je zcela zdarma

MWT Solutions si všímá, jak velký význam má pro IT profesionály čas strávený sdílením znalostí a odbornými diskusemi. Proto je účast na uživatelské konferenci ManageEngine zdarma. Jediné, co musíte udělat, abyste se mohli zúčastnit, je odeslat registrační formulář na: https://manageengine.mwtso­lutions.eu/cs/manageengine-user-conference-22?utm_campaign=CZ_MEUC&ut­m_source=cbw&utm_medium=cbw

IT_PR_2023

Den v obklopení IT profesionálů z Česka a Slovenska

Soustředění lze udržet pouze po určitou dobu. Na konferenci má tedy každá z prezentací pouze 35 minut. Prvních 20–25 minut je věnováno implementaci jednoho z produktů ManageEngine a zbývající prostor je věnován diskusi.

Udělejte si den volna od každodenní práce a zúčastněte se ManageEngine User Conference, abyste v budoucnu ušetřili mnohem více času svého i vašeho IT týmu. Bude to skvělé místo, kde uslyšíte z první ruky řešení běžných i ne tak běžných IT problémů. 14. září, online nebo osobně – je to na vás. Zaregistrujte se nyní a rezervujte si své místo: http://manageengine.mwtso­lutions.eu/cs/manageengine-user-conference-22?utm_campaign=CZ_MEUC&ut­m_source=cbw&utm_medium=cbw

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku