Hlavní navigace

Jak mohou podniky šetřit na Office pro home office (3)

8. 4. 2020
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Techspot.com
Když se společnostem rozprchne pracovní síla, stále mohou něco ušetřit tím, že těmto vzdáleným pracovníkům nabídnou přesně ten správný balík Office. Nabízíme několik možností.

Předchozí díl

Myšlenka je taková, že tyto licence Office 365 stojí výrazně méně než koupě řekněme druhé licence Office 2019, kterou by pracovníci mohli využívat v průběhu krize. A ačkoliv webové aplikace nejsou srovnatelné s těmi desktopovými, měly by po čas zatím neznámé, ale konečné délky, který budou vaši pracovníci trávit prací z domova, stačit.

Platby hraďte na měsíční bázi

Nikdo úplně přesně neví, kdy bude vhodné vrátit se k práci ve větších skupinách. Dokonce i experti se ve svých odhadech liší.

Proto v tomto ohledu působí chytře zaplatit si za „přemosťovací“ plány Office 365 jako Enterprise E1 nebo Business Essentials na měsíční bázi, nikoliv formou plné roční částky.

Například Office 365 Business Essentials vyjde při platbě každý měsíc vyjde na 6 dolarů za uživatele a měsíc, přičemž svůj závazek můžete každý měsíc zrušit. Pokud bude home office u zaměstnanců, kteří tento plán budou potřebovat, trvat devět měsíců a méně, pak vás to oproti roční ceně a závazku vyjde pořád levněji.

Využijte nabídky bezplatných zkušebních verzí

Malé podniky, které ještě před nástupem pandemie koronaviru Covid-19 přemýšlely o přesunu na Office 365 a jejich model neustálých aktualizací, ale také neustálých plateb – a stále takovou změnu zvažují – by měly využít bezplatných zkušebních verzí Microsoftu na jeden měsíc.

Office 365 Business Premium,plán předplatného zahrnující desktopové aplikace Office – Word, Excel, PowerPoint a Outlook pro Windows imacOS; Publisher a Access potom pouze pro Windows – vyjde na 12,5 dolaru za uživatele a měsíc (při hromadné roční platbě) nebo 15 dolarů za uživatele a měsíc (při platbě na měsíční bázi). Microsoft nabízí bezplatnou 30denní zkušební dobu na tento plán pro až 25 uživatelů.

cyber23

Určený administrátor může se zkušební verzí začít zde.

Pokračování

Byl pro vás článek přínosný?