Hlavní navigace

Internet Info a TUESDAY Business Network ohlašují spojení

17. 12. 2008
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Společnost Internet Info a sdružení TUESDAY Business Network ohlašují spojení svých aktivit od 1. ledna 2009.

Společnost Internet Info, vydavatel specializovaných serverů a pořadatel odborných a společenských akcí, bude zabezpečovat chod všech aktivit TUESDAY Business Network, sdružení firem a jednotlivců v oboru informačních a komunikačních technologií, internetu a inovací. Výkonnou ředitelkou TBN se od uvedeného data stane Petra Hubačová. Společně s ní přechází do společnosti Internet Info celý stávající tým TBN. Dosavadní výkonný ředitel TBN Ondřej Bartoš a prezident TBN Ivan Pilný zůstanou členy kolegia TBN, které řídí činnost TBN.

Pod značkou TBN budou i nadále probíhat odborná setkání a další renomované akce, které si mezi odbornou veřejností vybudovaly značnou prestiž.

„Sdružení TBN pořádá řadu odborných konferencí i pravidelných setkání, dokázalo si získat rozsáhlou členskou základnu a má také velmi kvalitní tým zaměstnanců. Internet Info se již několik let úspěšně pohybuje v podobném oboru a jsem proto přesvědčený, že společný směr těchto dvou silných značek povede k dalšímu zvýšení úrovně všech pořádaných akcí a spokojenosti jejich účastníků,“ komentuje spojení Marek Antoš, ředitel společnosti Internet Info.

„Na provozu TBN se pro naše členy ani partnery nic nemění, TBN zůstává občanským sdružením s členským principem. Spojení se silným hráčem dokáže obohatit aktivity sdružení a zajistit jim větší mediální odezvu. Členové TBN díky němu také získají přístup k množství dalších akcí, které Internet Info organizuje,“ doplňuje Ondřej Bartoš.

Petra Hubačová, výkonná ředitelka TBN
Na pozici výkonné ředitelky TBN bude mít Petra Hubačová odpovědnost za každodenní chod sdružení a organizaci akcí. V TBN doposud působila jako Marketing & Event ředitelka, ještě předtím pracovala na marketingových pozicích ve společnostech TACOMA Consulting, a.s. a Option One.

Autor článku