Hlavní navigace

HyperX představuje paměti DDR4

2. 9. 2014
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: HyperX
HyperX, divize společnosti Kingston Technology Company, předvedla demonstrační verzi nové generace pamětí HyperX Predator DDR4. Na trhu budou k dispozici již v září 2014.
ali 2. 9. 2014
Doba čtení: 2 minuty

HyperX, divize společnosti Kingston Technology Company, předvedla demonstrační verzi nové generace pamětí HyperX Predator DDR4 na konferenci PAX Prime 2014 v Seattlu v americkém státě Washington, která začala v pátek 29. srpna a trvá do 1. září 2014. Sady paměťových modulů HyperX Predator DDR4 se začnou dodávat v průběhu září.

Paměti HyperX Predator DDR4 jsou speciálně navrženy pro novou generaci chipsetu Intel X99 a procesorů Haswell-E. Díky spojení rychlého taktování, nízkého napájecího napětí a agresivních časů latence CAS poskytují sady paměťových modulů HyperX DDR4 uživatelům jedno z nejrychlejších řešení, které je v oblasti pamětí na trhu k dispozici. Paměti HyperX Predator DDR4 budou k dostání jako sady čtyř modulů s celkovou kapacitou 16 GB, přičemž nejnižší napájecí napětí je 1,2 V a takt bude v rozmezí od 2133 MHz do 3000 MHz.

„Jelikož se oblast pamětí posunula k modulům DDR4, je i pro tým divize HyperX potěšením, že má svého zástupce v podobě pamětí Predator DDR4, jež jsou připraveny pro novou generaci nadšenců do PC, kteří od svých počítačů neustále vyžadují absolutně nejvyšší možný výkon,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel divize HyperX.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR3 a DDR4, SSD disky, USB flash disky a herní periférie. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají.

Čtěte také:
→ Intel Core i7-5960X Extreme Edition: první osmijádrový procesor pro desktopy s podporou DDR4
Nekompromisní výpočetní výkon díky 16 vláknům a podpoře paměti DDR4 ve spojení s čipsetem X99.
→ Nové typy pamětí RAM by mohly revolučním způsobem ovlivnit PC
Technologie MRAM a RRAM začínají vystrkovat růžky a mohou změnit tvář PC již během několika let.

G+