Hlavní navigace

HP zjednodušuje mobilní tisk

12. 10. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: archiv redakce (prezentace HP Fall Launch Barcelona, 2013)
Rozšířené portfolio tiskáren HP LaserJet obsahuje první podnikové modely umožňující bezdrátový tisk pouhým dotykem (NFC).
Alexander Lichý 12. 10. 2013
Doba čtení: 2 minuty

HP uvedlo zabezpečená řešení pro mobilní tisk, která umožní podnikovým zákazníkům jednoušeji tisknout dokumenty z mobilních zatízení. Současně byly představeny nové jednoúčelové tiskárny, multifunkce (MFP), skenery a další řešení, která zjednodušují práci s digitálními i papírovými dokumenty a zvyšují produktivitu práce.

Výrazné zvyšování množství dat vytvářených stále vyšším počtem mobilních uživatelů nutí organizace přehodnotit strategie pro provoz a správu informací. HP pomáhá řešit tyto technologické výzvy svou strategií „IT v novém stylu“, která nabízí technologie pro podnikový tisk, jež zvyšují produktivitu při práci v hybridním prostředí kombinujícím využívání papírových a digitálních dokumentů.

Do roku 2015 bude 37 % zaměstnanců všech firem mobilních. Organizace proto musejí být schopny reagovat na tento trend.

Nová řešení HP pro mobilní tisk zahrnují:

  • HP 1200w Mobile Print Accessory a HP JetDirect 2800w for FutureSmart Fleet: Rozšiřující příslušenství, umožňující přímé Wi-Fi připojení (wireless direct) a bezdrátovou komunikaci NFC (near field communication) pro tisk dotykem( ze smartphonů, tabletů a notebooků. Obě zařízení lze použít s novými i vybranými stávajícími modely HP LaserJet a HP Officejet.  Příslušenství lze snadno nainstalovat připojením do USB portu nebo umístěním do šachty pro rozšiřující HW doplňky.

  • HP LaserJet Enterprise M800 series: První řada podnikových A3 tiskáren a multifunkcí podporující dotykový tisk prostřednictvím NFC a přímé Wi-Fi připojení wireless direct.

  • Modely HP LaserJet Enterprise M806 a HP Colour LaserJet Enterprise M855 nabízejí dotykový tisk prostřednictvím NFC a podporují technologii wireless direct.

  • HP Colour LaserJet Enterprise M750 series: Komplexní řada tiskáren pro jednodušší a efektivnější tisk barevných dokumentů na různé formáty papíru až do velikosti SRA3.

  • Aktualizovaný tiskový software HP ePrint Enterprise nabízí rozšířené funkce, podporu a možnosti připojení pro zařízení pracující v prostředích se správou mobilních přístrojů (mobile device management, MDM).

  • Aplikace HP Capture and Route 1.3 nyní nabízí podporu mobilních zařízení s operačním systémem iOS a Android, a usnadňuje správu, aktualizaci a uchovávání informací.

G+