Hlavní navigace

COOP startuje soutěž "Dobré recepty" pro uživatele chytrých mobilních telefonů

6. 5. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: CCV
Prvního května odstartovala česká a moravská družstva COOP zákaznickou soutěž pro uživatele nové mobilní aplikace COOP DOBRÉ RECEPTY.

Ta přináší zájemcům zdarma kulinářské recepty z českých surovin privátních značek COOP. Do jejich tvorby, hodnocení kvality či vytváření žebříčků oblíbenosti se může zapojit každý, a odnést si tak dárek určený pro všechny či zvláštní cenu za nejlepší recept měsíce či roku. Organizátorem soutěže pro COOP je CCV Informační systémy, která je dodavatelem aplikace.

Stáhněte si do svého chytrého telefonu

COOP DOBRÉ RECEPTY je chytrá aplikace v češtině, kterou ocení majitelé mobilních zařízení a chytrých telefonů s operačním systémem iOS (iPhone nebo iPad) nebo telefonů na platformě Android. Každý zákazník, který má po ruce dotykový telefon, může aplikaci stáhnout zdarma. Najde zde inspiraci pro snídaně, polévky, obědy, moučníky, nápoje či zdravou výživu.

Pokud uživatel aplikace nemá v plánu zrovna vařit, ale nejprve nakupovat v prodejnách družstev COOP, nabízí mu aplikace rovněž informace o potravinách označených privátními značkami maloobchodního řetězce COOP. Řada COOP DOBRÉ JISTOTY upozorňuje zákazníka na výrobky, které byly zavedeny do prodávaného portfolia po ověření, že splňují požadavky na bezpečnost, ekologii, kvalitu a jsou navíc českého původu.

Tyto výrobky jsou vyráběny s nejméně 90% podílem české práce a minimálně z 80 % českých vstupních surovin. Recepty obsahují postup přípravy pokrmu, ale také seznam použitých surovin se zvýrazněním produktů, které jsou označeny privátními značkami COOP,“ vysvětluje Josef Čep, jednatel společnosti COOP MORAVA, která společně s COOP Centrum zajišťuje integrovaný nákup potravinářského i nepotravinářského zboží do velkoobchodních skladů a prodejen jednotlivých spotřebních družstev.

Od května spotřebitelská soutěž, ve které vyhrává každý

Od května 2013 mohou uživatelé aplikace COOP DOBRÉ RECEPTY sami vkládat své vlastní recepty, hodnotit jejich kvalitu a vytvářet vlastní žebříček oblíbenosti. S tím je spojena i soutěž pro spotřebitele, ve které každý registrovaný vyhrává dárek vložením soutěžního receptu. Zároveň se také může ucházet o dárkový balíček za „COOP Nejlepší recept měsíce“. Tři nejlepší za celé soutěžní období pak budou odměněni dárkovými balíčky za „COOP Nejlepší recept roku 2013“. Soutěž probíhá po dobu šesti měsíců, od 1. května do 31. října 2013.

Cloud23

Pro skupinu COOP aplikaci COOP DOBRÉ RECEPTY vytvořila společnost CCV Informační systémy ve spolupráci s Mobile Solutions.

Více informací k soutěži i aplikaci lze získat na adrese: http://www.coopdobrerecepty.cz