Hlavní navigace

Comprimato rozšiřuje top management, posiluje představenstvo a otevírá nové kanceláře v San Francisku

5. 4. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Comprimato
Společnost Comprimato oznámila rozšíření nejvyššího vedení firmy. Novinkou je příchod Martina Reháka do představenstva Comprimata s do nové pozice vice-prezidenta pro rozvoj byznysu byl jmenován Mike Keeler. Cílem tohoto kroku je podpořit start nově otevřené pobočky v San Francisku a celkově posílit aktivity na americkém trhu.
ali 5. 4. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Martin Rehák, který se stal členem představenstva Comprimata, vede ve společnosti Cisco vývoj v oblasti bezpečnosti. Pracovní zkušenosti sbíral v oblastech strojového učení, detekce anomálií a síťové bezpečnosti. Založil a vedl startup Cognitive Security, který Cisco koupilo v roce 2013. Martin Rehák, který stojí za architekturou mnoha nových bezpečnostních síťových technologií, tak do Comprimata přináší cenné technologické i byznysové zkušenosti a know-how.

„Na americkém trhu chceme zákazníkům z mediálního a zábavního průmyslu poskytnout servis té nejvyšší kvality. Proto přímo na místě potřebujeme mít ty nejlepší lidi,“ říká Jiří Matela, CEO Comprimata. „Díky příchodu Martina Reháka do představenstva pak nejen získáváme velmi cenné a relevantní zkušenosti z technologického byznysu, ale také významně posilujeme svou schopnost nastavovat strategie a efektivně řešit problémy. To nám umožní udržet si výkon a nadále rozvíjet úspěšný byznys.“

„Americký trh je pro Comprimato nesmírně důležitý. Otevření nové pobočky v San Francisku potvrzuje náš závazek vůči tamním zákazníkům. Stejně tak nám tento krok umožňuje udržet si blízký kontakt s klíčovými obchodními partnery v tomto regionu,“ dodává Jiří Matela.

Autor článku