Hlavní navigace

„Bezpečné září“ se Sophos Central: Série interaktivních webinářů

3. 9. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Nebylo by skvělé zabezpečit firewally, počítače, servery a mobilní zařízení pomocí předních kyberbezpečnostních řešení na trhu, navíc s centrální správou z jediného intuitivního rozhraní? Přihlaste se na sérii tří bezplatných instruktážních webinářů, které vám jednoduše ukážou, jak na to.

Série tří interaktivních webinářů s podtitulkem „Bezpečné září“ je zpět a pod vedením bezpečnostních expertů společnosti Sophos vás v polovině září provede výhodami platformy Central a jednotlivými komponentami, které zaručují kompletní zabezpečení vašich podnikových koncových bodů, mobilních zařízení, serverů i sítě.

Sophos: Bezpečné září 2020 (registrace na sérii webinářů) 

Nenechte si ujít příležitost dozvědět se více o centrální správě bezpečnostních řešení a přínosech Sophos Central. V rámci všech webinářů budou k dispozici v živém chatu kyberbezpečnostní odborníci, kterých se budete moci na cokoli zeptat.

3 dny, 3 webináře, 3 bezpečnostní témata

Série webinářů „Bezpečné září“ proběhne ve dnech 15. – 17. září 2020 vždy v čase 11:00–12:00 hod. Na všechny tři interaktivní webináře stačí jediná registrace.

Pokud se webináře nemůžete zúčastnit, nezapomeňte se i tak zaregistrovat, po události automaticky obdržíte odkaz na záznam akce.

Cloud23

Sophos Central

> Registrujte se zdarma zde