Hlavní navigace

Vyšla kniha 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 8

Sdílet

Pavel Kreuziger 13. 3. 2013

Autor se v knize zabývá množstvím témat souvisejících s novým operačním systémem. Témata jsou přehledně označena podle stupně pokročilosti konkrétního uživatele. Tyto stupně jsou celkově tři: začátečník, pokročilý a znalec. Jistě víte, do jaké skupiny byste sami sebe zařadili, pokud ne, na základě knihy si můžete udělat malý test: přečtěte si pár tipů pro každou ze skupin a kriticky zhodnoťte, čemu ještě rozumíte a čemu už nikoliv.

windows 8 knihaPodívejme se ale na to, co vlastně kniha Ondřeje Bitta konkrétně řeší. Kniha pokrývá témata jako rychlé spouštění aplikací s dotykovým displejem i bez něj, triky pro efektivní práci s prostředím dlaždic, nastavení vzhledu, připojení periférií, fotoaparátů a mobilních zařízení a další základy. Pro pokročilejší uživatele jsou k dispozici záležitosti typu optimalizace systému, řešení problémů s nastavením hardwaru i efektivní využití registru a příkazového řádku.

Kniha čítající 376 stran má měkkou vazbu a v rámci březnové akční nabídky na eshopu Computer Press stojí 262,- Kč včetně DPH.

Zdroj: Computer Press

Našli jste v článku chybu?