Hlavní navigace

Výkonným ředitelem AT&T pro vnější vztahy se stal Filip Šváb

Sdílet

ali 17. 7. 2014

Hlavním úkolem nového výkonného ředitele pro vnější vztahy bude prosazování zájmů mezinárodní komunikační společnosti AT&T v soukromém a veřejném sektoru v Německu a střední a východní Evropě.  Letos byl také zvolen členem představenstva České asociace elektronických komunikací.

Před příchodem do společnosti AT&T v roce 2009 působil více než 6 let jako zástupce České republiky v Bruselu pro oblast telekomunikačních a ICT technologií, poštovních služeb a projekt GALILEO (Evropský družicový program). V minulosti také zastával významné pozice ve státní správě, působil například jako poradce ministra obrany nebo v Parlamentu ČR.

Po absolvování Právnické fakulty na Univerzitě Karlově v roce 2001 studoval v Paříži školu pro vysoké státní úředníky ENA (École nationale d'administration). Ve volném čase se rád věnuje plachtění, vaření a péči o syna.

Čtěte také:
→ Velcí internetoví hráči zakládají společnou platformu PIE
Společnosti AT&T, Allegro Group, Facebook, Google, MasterCard a UPS zakládají Platformu pro internetovou ekonomiku (PIE). Ta má podpořit internetovou ekonomiku v ČR.

G+

Našli jste v článku chybu?