Hlavní navigace

VMware rozšiřuje vCloud Director pro poskytovatele služeb

Sdílet

ali 11. 11. 2014

Společnost VMware oznámila všeobecnou dostupnost produktu VMware vCloud Director 5.6, který je určen exkluzivně pro poskytovatele služeb VMware vCloud Air Network. Aktualizovaná verze řešení vCloud Director poskytne přístup k novým funkcím v rámci VMware vCloud Air (dříve VMware vCloud Hybrid Service). Díky řešení vCloud Director 5.6 mohou poskytovatelé služeb vybudovat různorodé služby hybridního cloudu, které budou vyhovovat požadavkům firem.

VMware vCloud Director řídí provisioning služeb softwarově definovaných datových center a poskytovatelé služeb mohou zákazníkům doručit kompletní virtuální datová centra v řádu minut. Ve výsledku mohou poskytovatelé i jejich zákazníci přesouvat pracovní zátěž do cloudu rychle, bez komplikací a s důvěrou. VMware vCloud Director je zároveň základní součástí vCloud Air, platformy pro cloudové služby od VMware.

Čtěte také:
→ VMware otevírá druhé evropské datové centrum
Nové datové centrum pro VMware vCloud Hybrid Service bude fyzicky umístěno opět ve Velké Británii.
→ Firmám trvá 3 týdny, než zajistí zaměstnancům potřebnou mobilitu
Podle firem v regionu EMEA jsou obavy z důvěryhodnosti, nejasného vlastnictví a dostupnosti překážkou, která jim brání plně využít výhod éry mobility a cloudu, říká průzkum společnosti VMware.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+

Našli jste v článku chybu?