Hlavní navigace

VMware otevírá druhé evropské datové centrum

Sdílet

ali 29. 7. 2014

Společnost VMware oznámila rozšíření své služby VMware vCloud Hybrid Service ve Velké Británii prostřednictvím nového datového centra v Chessingtonu. Otevření datového centra v Chessingtonu doplní již existující datová centra ve Spojených státech, Japonsku a britském Slough.

Společně s únorovým uvedením VMware vCloud Hybrid Service v Evropě představil VMware i služby pro zotavení po havárii (DR, disaster recovery) a pro ochranu dat v rámci vCloud Hybrid Service. Služby z oblasti zabezpečení a DR jsou tak jednodušší, cenově efektivnější a pro firmy dostupnější. Navíc v květnu VMware oznámil, že projekt Pivotal Cloud Foundry bude podporován službou vCloud Hybrid Service.

Od spuštění služby VMware vCloud Hybrid Service ve Velké Británii již získalo akreditaci k jejímu využívání více než 800 jedinců z partnerských organizací v rámci regionu EMEA.

Podle průzkumu mezi zákazníky VMware, který byl realizován ve Velké Británii na začátku letošního roku, věří 65 procent dotazovaných, že díky hybridnímu cloudu by mohly firmy rychleji reagovat na požadavky podnikání. Osmdesát jedna procent uvedlo, že potřebují řešení, díky kterému budou moci spravovat svůj veřejný cloud stejně snadno, jako vlastní infrastrukturu. Zároveň 85 procent dotazovaných prozradilo, že jejich veřejný cloud není vůbec, nebo je jen z části, integrovaný s jejich datovým centrem.

Čtěte také:
→ vCloud Hybrid Service – Disaster Recovery
Nově dostupné řešení vCloud Hybrid Service – Disaster Recovery rozšíří funkci obnovení po havárii do veřejného cloudu.
→ Blízká budoucnost cloudu
Cloudový byznys je stále primárně založený na předplatném.

G+

Našli jste v článku chybu?