Hlavní navigace

Spolupráce Apple a SAP rozšíří možnosti využití iPhonů a iPadů v podnikovém prostředí

Sdílet

ali 6. 5. 2016

Firemní zákazníci všech velikostí dostanou k dispozici široké spektrum nativních aplikací pro systém iOS propojených s  platformou SAP HANA. Nově uvedená developerská sada (SDK) pro iOS a vzdělávací akademie SAP Academy umožní vývojářům, partnerům a zákazníkům obou firem samostatné vytváření nativních aplikací iOS pro potřeby jejich podnikání.

„Naše partnerství změní způsob podnikového používání zařízení iPhone a iPad. Propojíme inovativnost a zabezpečení našeho systému iOS s rozsáhlými zkušenostmi společnosti SAP v oblasti podnikového softwaru,“ řekl Tim Cook, generální ředitel společnosti Apple, a dodal: „jako lídr na trhu, jehož systémy prochází 76% firemních transakcí, je SAP ideálním partnerem pro rozšíření možností používání zařízení iPhone a iPad v podnikání po celém světě. Díky nové developerské sadě podpoříme 2,5 milionu vývojářů SAP ve vytváření výkonných nativních aplikací, jež naplno využijí schopností cloudové platformy SAP HANA a jedinečných možností nabízených pouze zařízeními iOS.“

Developerská sada SAP HANA Cloud Platform SDK bude uvedena exkluzivně pro iOS. Nativní aplikace poskytnou přístup ke všem důležitým datům a podnikovým procesům na SAP S/4HANA s plným využitím možností mobilních zařízení včetně přihlašování pomocí otisků prstů (Touch ID), lokalizace polohy uživatele a notifikací.

Další novinkou je designový jazyk SAP Fiori pro iOS, který propojí výhody oceňovaného rozhraní SAP Fiori s možnostmi mobilních zařízení Apple. Jako součást podpory pro 2,5milionovou globální komunitu vývojářů bude spuštěna SAP Academy pro iOS, která nabídne vzdělávání, nástroje a tipy pro optimální propojení nové sady SDK s inovativním hardwarem a softwarem Apple.

Nová sada SDK, designový jazyk a SAP Academy budou postupně uvedeny do konce tohoto roku.

Našli jste v článku chybu?