Hlavní navigace

Společnost Veeam významně posiluje v ČR i v regionu východní Evropy

21. 11. 2014

Sdílet

Veeam Software posiluje své postavení v České republice v roce 2014. Ve třetím čtvrtletí tohoto roku společnost zaznamenala růst o více jak 85 % v celkovém očekávaném příjmu, o 95 % v případě nových a o více jak 75% v případě obnovených licencí v porovnání se stejným obdobím předchozího roku.

Letos společnost Veeam taktéž dosáhla významných úspěchů v regionu východní Evropy jakožto průkopník trhu s  technologiemi zajišťující nepřetržitou dostupnost a jako poskytovatel řešení pro nepřetržitý provoz moderního byznysu (Always-On Business). Celkový počet nových zákazníků ve východoevropském regionu nyní činí přes 3000, počet partnerů vzrostl ze 306 na 1206. Ve třetím čtvrtletí roku 2014 společnost Veeam zaznamenala nárůst celkových příjmů o 130 % v meziročním srovnání. Pokud jde o příjmy z předplatného nových licencí za třetí čtvrtletí 2014, ve východní Evropě Veeam vykázal meziroční nárůst o 129 %.

„Na prahu posledního čtvrtletí roku 2014 očekáváme stálý růst v návaznosti na uvedení nové sady Availability Suite v8 a hodláme posilovat propojení s obchody v regionu, abychom společně překonali takové výzvy, jako nespolehlivá ochrana dat, ztráta dat nebo prodlevy v jejich obnově“, uvedl Martin Štětka, regionální obchodní manažer Veeam.

Lokální tým rozšiřuje jmenováním Ondřeje Vlacha novým channel manažerem pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Ondřej Vlach má na starosti certifikační program, který byl odstartován v červenci 2014 v rámci rozvíjejících se trhů včetně východní Evropy a České republiky. Cílem programu je vzdělávat partnery a koncové uživatele Veeam a udělovat jim certifikaci VMCE (Veeam Certified Engineers).

Čtěte také:
→ Veeam Backup & Replication se spojuje s NetApp Snapshot pro pokročilé řešení ochrany dat
Veeam se připojil k partnerskému programu NetApp Alliance a ovlivňuje tak další klíčovou technologii pro moderní datacentra.
→ Eva Čerešňáková je novou marketingovou ředitelkou Veeam software
Firma rozšiřuje svůj tým v ČR, navazuje tak na úspěšné výsledky minulého roku.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+

Našli jste v článku chybu?