Hlavní navigace

Společnost SoftwareONE získala ocenění jako partner Microsoftu

Sdílet

ali 5. 6. 2017

Společnost SoftwareONE Czech Republic získala ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2017 pro Českou republiku. Společnost byla oceněna mezi nejlepšími partnery Microsoftu po celém světě, kteří prokázali špičkové schopnosti při inovacích a implementaci zákaznických řešení, založených na technologiích Microsoft. 

"V první řadě jsem velmi hrdý na celý svůj tým. Je to ta nejlepší skupina lidí, se kterou jsem kdy pracoval a bez jejich úsilí, píle a odhodlání vytrvat bychom na tento titul nikdy nedosáhli. Ocenění je pro nás i potvrzením, že naše strategie digitální transformace IT na ByznysIT je správná a nyní i oceňovaná tak významným partnerem, jakým je Microsoft. Proto bych rád poděkoval i celému týmu Microsoftu za jejich vynikající a mnohdy velmi inspirativní spolupráci a důvěru, kterou v nás od samého začátku vložili. V neposlední řadě děkuji také našim zákazníkům a dalším, kteří nám věřili od samého začátku, a pro něž jsme se stali důvěryhodným partnerem na cestě k digitální transformaci," uvedl k tomuto ocenění Jan Knyttl, Country Leader SoftwareONE Czech Republic.  

Ocenění byla udělena v několika kategoriích a jejich vítězové byli vybráni z více než 2.800 účastníků ze 115 zemí po celém světě. 

Našli jste v článku chybu?