Hlavní navigace

Společnost Millennium se stala součástí Soitron Group

Sdílet

ali 10. 5. 2017

Obě společnosti vidí velký potenciál ve vzájemném propojení nabízených produktů a služeb. Umožní tak svým zákazníkům využívat svoje integrované řešení. Společnost Millennium získává díky spojení se Soitron Group příležitost významně růst a vstupovat na nové trhy. V prvním kroku jsou naplánované aktivity především v Rumunsku a Turecku.

„Partnerství se Soitron Group nám umožní začít novou etapu rozvoje naší společnosti. Lokální přítomnost skupiny Soitron na šesti evropských trzích otevírá také možnosti, které nám v porovnání s organickým růstem pomůže přeskočit tří až pětileté celofiremního snažení. Mám radost z našeho nového partnera o to víc, že sdílíme stejné firemní a lidské hodnoty,“ tvrdí Miroslav Krempaský, CEO Millennium.

„Stejně jako při předcházejících akvizicích odkoupil Soitron většinový podíl společnosti s tím, že ostatní akcionáři zůstávají v aktivním vedení firmy. Tento model se nám osvědčil i v minulosti. Považujeme za důležité, aby se naši noví partneři i nadále spolupodíleli na strategickém řízení společnosti,“ dodává Ondrej Smolár.

Našli jste v článku chybu?