Hlavní navigace

Společnost Kyocera zvolila řešení pro správu služeb s podporou IoT od společnosti IFS

Sdílet

ali 23. 8. 2017

Společnost IFS, která je celosvětovým specialistou na podnikové aplikace, oznámila, že Kyocera Document Solutions Europe implementuje produkt IFS Service Management s cílem optimalizovat procesy služeb a vybudovat jednotný systém napříč Evropou.

Po důkladném zhodnocení několika dodavatelů softwaru si společnost Kyocera Document Solutions Europe zvolila pro optimalizaci procesů svých služeb a vybudování jednotného IT řešení napříč celou Evropou řešení IFS Service Management. S řešením IFS společnost zkrátí dobu potřebnou k poskytnutí služeb, vylepší správu smluv a záruk a zajistí efektivní spolupráci s obchodními partnery.

Řešení bude nasazeno do cloudu spravovaného společností IFS na platformě Microsoft Azure, což je plnohodnotné spravované cloudové prostředí pro jednoho klienta. Během počátečního projektu bude vyvinuta evropská norma, která bude pilotně zavedena ve společnosti Kyocera Document Solutions Europe. Ve druhé fázi bude tato norma zavedena v dceřiných firmách společnosti Kyocera napříč Evropou, Středním východem a Afrikou, mezi které patří například Triumph Adler, dlouholetý člen skupiny Kyocera.

 

Našli jste v článku chybu?