Hlavní navigace

Služba ePoptávka.cz vyrostla meziročně o pětinu

Sdílet

ali 15. 5. 2014

Poptávkové on-line služby ePoptávka.cz, 123dopyt.sk nebo uredninastenka.cz zaznamenaly další úspěšný rok. „Poslední tři roky naše internetové služby rostou nadstandardním tempem,“ říká Otto Kočí, ředitel společnosti B2M.cz, která uvedené služby provozuje. B2M.cz v roce 2013 dosáhla obratu 122 miliónu korun. Lepší výsledky jsou v ČR, kde služby rostou velmi dynamicky, Slovensko je za rok 2013 o kladné nule.

Poptávkové servery cílí na drobné podnikatele nebo menší firmy, které vítají poměrně jednoduchou komunikaci, která je nenáročná na technické vybavení.  Jednoznačným cílem B2M.cz je stát se významným hráčem na poli českých a slovenských internetových služeb. „Máme kvalitní produkt, který neustále zdokonalujeme a vyvíjíme, disponujeme silným know-how a stabilním týmem. Ve střednědobém výhledu chceme dosáhnout výnosů v řádu 200 až 300 mil. Kč ročně,“ upřesňuje Kočí. V situaci, kdy se jednotlivé náklady na reklamu omezují, získává ePoptávka.cz stále více příznivců, kteří chtějí dostávat konkrétní poptávky a na ty následně reagovat. Služba ePoptávka.cz je zajímavá tím, že poskytuje také garanci, že uživatel získá díky zaslaným poptávkám nové zakázky - pokud se tak do jednoho roku nestane, vrací na žádost klienta vstupní poplatek v plné výši.

Čtěte také:
→ Podnikové sociální sítě pronikají do českých firem
V posledním roce v ČR dochází k postupnému (a předpokládanému) nárůstu využívání podnikových sociálních sítí, tzv. ESN (Enterprise Social Networks).
→ Seznam zásadně promění portál Firmy.cz
Nově bude možné vkládat firemní údaje zdarma. Platit se bude za speciální nabídky a za lepší pozici ve výpisu hledání.

G+

Našli jste v článku chybu?