Hlavní navigace

Sharp uvádí na trh nový Big Pad s tlačítky na ochranu soukromí

Sdílet

ali 8. 6. 2017

70" model PN-70SC5 a 80" model PN-80SC5 jsou na rámečku vybaveny tlačítky „zmrazení obrazu“ a „zatemnění“, jež prezentujícímu umožňují okamžitě zastavit nebo zcela zakrýt obraz na displeji a mezitím pracovat na připojeném zařízení nebo připravovat obsah zobrazovaný později. Sharp také zdokonalil technické vlastnosti obrazovek modelů PN-70SC5 a PN-80SC5. Jedná se o první modely řady Big Pad vybavené funkcí „přímé optické vazby“ pro zlepšenou funkci dotykového systému. Přímá vazba odstraňuje mezeru mezi LCD panelem a dotykovou vrstvou, takže píšete přesně tam, kam ukazujete.

Modely PN-70SC5 a PN-80SC5 jsou schopny spouštět i Touch Viewing software, na obrazovce dotykem ovládané uživatelské rozhraní, jež umožňuje snadnou manipulaci se soubory různých typů, mimo jiné aplikacemi Microsoft Office, videosoubory a webovými stránkami. Schopnost souběžně otevírat a pracovat se soubory celé řady typů vám umožňuje konání mnohem dynamičtějších schůzek.

Pro usnadnění spolupráce účastníků schůzek jsou modely PN-70SC5 a PN-80SC5 vybaveny také aplikací Sharp Display Connect. Aplikace Sharp Display Connect umožňuje účastníkům připojit se k Big Padu pomocí svých vlastních zařízení, a vkládat sem poznámky, příspěvky ke schůzce nebo sdílet další vlastní obsah.

Modely PN-70SC5 a PN-80SC jsou již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů.

Našli jste v článku chybu?