Hlavní navigace

Sharp spouští řízené tiskové služby pro malé a střední společnosti

31. 10. 2016

Sdílet

Sharp bude se společnostmi spolupracovat na vytvoření balíčku na míru, včetně hardwaru, softwaru, služeb na bázi cloudu, konzultací ohledně zabezpečení dokumentů a průběžného řízení. Komponenty služby, nabízené jako flexibilní smlouvu, lze kdykoli změnit.

V rámci návrhu může společnost Sharp doporučit nahrazení individuálních stolních tiskáren za několik multifunkčních zařízení (MFZ), která dokáže používat každý. Rovněž lze provést instalaci účetního softwaru, který monitoruje a řídí využití tisku a kopírování, sleduje náklady. Dle odhadů Gartner dokáže proaktivní řízení tisku snížit náklady na tisk v kanceláři o 10 až 30 % .

MFZ Sharp již nabízí řadu pokročilých bezpečnostních funkcí, které chrání informace během vytváření, sdílení a ukládání. Mezi ně patří automatické šifrování dat přenášených z pevného disku a na pevný disk MFZ, a současně automatické smazání souboru z MFZ, po uplynutí specifikovaného období. MPS nabízí další možnosti zvýšení zabezpečení, například software pro pull printing, který brání ponechání důvěrných informací v zásobníku tiskárny – vytisknout je lze pouze po přihlášení se k zařízení.

Našli jste v článku chybu?