Hlavní navigace

SAP bude fungovat i jako služba v cloudové infrastruktuře VMware

Sdílet

ali 14. 6. 2013

VMware a SAP AG společně představily nový model pro poskytování řešení SAP Core Solutions a SAP HANA v rámci nedávno představené služby VMware vCloud Hybrid Service. Společná nabídka umožní zákazníkům využívat řešení SAP v rámci VMware vCloud Hybrid Service formou předplacených softwarových a infrastrukturních služeb. Výsledkem by měla být plně spravovaná předplacená služba poskytovaná společností VMware on-premise, v cloudu, nebo v rámci hybridního prostředí.

„Celá řada zákazníků SAP i v České republice již dnes provozuje své systémy na platformě VMware. S uvedením VMware vCloud Hybrid Service na evropský trh v příštím roce se spolupráce s SAP stává ještě těsnější a umožní provozování nejnovějších technologií např. SAP HANA v prostředí cloudu,“ říká Michal Stachník, Country Manager VMware pro Českou republiku a Slovensko.

vCloud Hybrid Service provozovaný společností VMware umožňuje nejen propojit a integrovat místní i vzdálená IT prostředí s běžnými nástroji pro správu, ale zároveň stejným způsobem provozovat stávající i nové aplikace v rámci rozsáhlých firemních prostředí bez nutnosti aplikace měnit. Záměrem nového modelu je nabídnout zákazníkům pružnost spojenou s provozem řešení SAP v rámci veřejného cloudu při využití stávajících nástrojů pro správu, a zároveň rozšířit existující infrastrukturu sítí a zabezpečení. Řešení SAP HANA One Premium se bude chovat jako součást existujícího datového centra a umožní zákazníkům integrovat on-premise ERP data s řešením HANA v rámci VMware vCloud Hybrid Service.

G+

Našli jste v článku chybu?