Hlavní navigace

První 20" tablet s rozlišením 4K míří do profesionální sféry

6. 9. 2013

Sdílet

Tablet je součástí řady produktů Toughpad a disponuje Ultra HD rozlišením. V prvním pololetí roku 2014 jej pak bude následovat specializovaný vysoce výkonný model ideální pro 3D modelování a CAD aplikace, vhodný pro technické profesionály jako jsou konstruktéři, architekti a návrháři.

Toughpad 4K UT-MB5 je profesionální odolný přenosný tablet s rozlišením 4K, tedy čtyřnásobek obrazových bodů než rozlišení Full HD. Nový tablet byl navržen speciálně pro fotografy, marketéry a prodejce. Je vybaven velkým 20" displejem s rozlišením 3840 x 2560 obrazových bodů, poměrem stran 15:10 a hustotou zobrazení 230 dpi.

Tento tablet je dodáván se speciální elektronickým dotykovým perem Panasonic, jehož ovládání je intuitivní a umožňuje volné kreslení, přidávání poznámek a psaní jako na papíře. Pero dokáže pomocí infračervených signálů přesně rozeznat každý jednotlivý obrazový bod na displeji a s tabletem komunikuje pomocí rozhraní Bluetooth, čímž se odlišuje od běžně používaných kapacitních digitizérů. Své vysoké přesnosti dosahuje díky schopnosti rozpoznávat jednotlivé obrazové body na displeji tabletu. Dokáže také rozeznat a zaznamenat sklon pera a rozlišuje 2048 úrovní přítlaku..

Toughpad 4K UT-MB5 je nejlehčím a nejtenčím 20" tabletem na světě. Váží 2,35 kg a jeho tloušťka je 12,5 mm. Je vybaven procesorem Intel Core i5 vPro, až 8 GB RAM a grafickým adaptérem nVidia GeForce. Zařízení je je dodáváno s předinstalovaným systémem Windows 8.1 Pro. Externí konektivitu zajišťuje Bluetooth a WLAN, rozhraní Ethernet je k dispozici prostřednictvím kolébky. Výrobce zaručuje výšenou mechanickou a teplotní odolnost.

G+

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?