Hlavní navigace

Prestižní soutěž Best Project Management 2013 zahájena

Sdílet

redakce 5. 3. 2013

Cílem soutěže je nalézt a ocenit nejúspěšnější a nejvýznamnější projektový management ve veřejném, soukromém i neziskovém sektoru v České republice a na Slovensku, ať již na straně dodavatele, odběratele či realizátora dodávky pro odběratele. Zároveň chce vyvolat širší zájem odborné i laické veřejnosti o profesi projektového manažera a o project management obecně. Soutěž je organizována za podpory České komory PMI, Komory projektových manažerů a slovenské Spoločnosti pre projektové riadenie. Mediálním partnerem je i CIO Business World.

Do 6. ročníku soutěže je možné se registrovat vyplněním registračního formuláře na www.BestProjectManagement.cz v období od 1. do 29. března 2013.

Přihlášené projekty bude hodnotit odborná porota složená z profesionálů z renomovaných společností, jako je například Škoda Auto, Hewlett-Packard či Skanska. Projekty budou posuzovány dle několika kritérií, mezi něž patří rozsah projektového řízení, jeho průběh a realizace, úspěšnost či originalita.

„V současných nejistých ekonomických podmínkách rostou nároky vedení podniků na kvalitu realizace projektů a jejich konzistentní výsledky. V praxi i v našich průzkumech vidíme, že kvalita projektového řízení v ČR rok od roku roste. Stále lze ovšem projektové řízení v řadě ohledů dále zlepšovat. Věřím, že se pozitivní trendy potvrdí i v letošním ročníku soutěže Best Project Management,“ říká Petr Knap, partner oddělení podnikového poradenství Ernst & Young.

Přidat se můžete ke komunitě Best Project Management na LinkedIn.


Našli jste v článku chybu?