Hlavní navigace

Petr Jiřikovský ve vedení Ness Czech

Sdílet

ali 30. 8. 2013

Funkcí generálního ředitele českého Nessu byl nově pověřen Petr Jiřikovský (na fotografii). Ten v Ness Czech pracuje už více než 10 let, od roku 2006 na pozici ředitele divize Public&Communication, od letošního července jako Head of Business Development s prioritou budování nových business modelů a řešení. Dosavadní generální ředitel Mirko Kalous po osmi letech v čele českého Nessu z firmy odchází.

Ke změně dochází také na úrovni zastoupení Ness Technologies pro střední a východní Evropu. Novým Prezidentem Ness CEE je Shabtai Koren. Ten přichází z pozice Division President ve společnosti Amdocs, kde byl členem širšího managementu a předtím více než 17 let působil na různých manažerských postech. Koren řídil více než 25 let rozvoj byznysu a implementaci programů v telekomunikačním segmentu, v bankovním sektoru a utilitách. Podílel se také na budování zastoupení Amdocs ve střední a východní Evropě. Shabtai Koren vystudoval Technion – Israel Institute of Technology, kde získal tituly MsC. a BA v oblasti Computer Science.

Dosavadní Prezident Ness Europe Milan Sameš se rozhodl přijmout novou výzvu a jako člen boardu Ness Technologies se bude věnovat podpoře obchodní aktivit v západní Evropě.

G+

Našli jste v článku chybu?