Hlavní navigace

Petr Bobek posiluje českou pobočku Computerlinks

Sdílet

ali 9. 8. 2013

Do německé společnosti Computerlinks nastoupil na pozici Business Development Manager Petr Bobek. Jeho hlavním úkolem je rozvoj prodeje produktů a řešení Citrix. Prodej bude rozvíjet ve spolupráci s existujícími partnery, ale bude vyhledávat i nové partnery a pomáhat jim v budování obchodních a znalostních dovedností spojených s prodejem řešení Citrix.

Petr Bobek má mnohaleté zkušenosti z technologického prostředí a do Computerlinks přichází ze společnosti Microsoft, kde pracoval devět let na pozici Product Marketing Manager a byl zodpovědný za marketing produktů Microsoft Office v České republice. Další zkušenosti získal Petr jako předseda představenstva v akciové společnosti CES, která zastřešuje společnosti dodávající školicí a marketingové služby pro firmy působící v IT, a to jak lokální, tak globální. V minulosti působil Petr Bobek také jako Product Manager v Hewlett-Packard.

Nový Business Development Manager společnosti Computerlinks vystudoval mikroelektroniku na ČVUT FEL a má za sebou i zahraniční zkušenosti. V době působení v CES žil Petr rok ve Varšavě a v rámci působení v HP strávil necelý rok v Moskvě. Mezi jeho zájmy patří sport, především jachting a tenis, ale současně také italština.

„Pro nového distributora je velkou výzvou prosadit se na trhu, kde je dlouhou řadu let etablovaný další distributor. O to větší výzva to pro Computerlinks je, když se jedná o prosazení se v oblasti tak komplexních řešení, jaká dodává společnost Citrix. Jsem rád, že se právě pod hlavičkou Computerlinks budu moct na tomto úkolu podílet,“ uvedl ke své pozici Petr Bobek.

G+

Našli jste v článku chybu?