Hlavní navigace

On-line prověřování obchodních partnerů

Sdílet

ali 25. 7. 2014

Novou službu již využívá měsíčně více než 100 000 unikátních firem. Lidé zde hledají především informace o svých obchodních partnerech. Dále je nejvíce zajímají vazby mezi podnikateli a jejich aktivity napříč firmami, jako jsou například Radim Jančura, Andrej Babiš či Tomáš Čupr.

„Je zřejmé, že se lidé ve firmách zajímají o to, s kým mají spolupracovat, ověřují si nové kontakty, zkoumají historii konkrétního podnikatele i firmy a vazby mezi nimi a dalšími subjekty,“ komentuje Tomáš Berger, CEO společnosti Imper CZ, která službu provozuje..

V databázi Detail, která vychází z dat systému Merk a Monitora, lze najít kompletní a detailní přehled všech podnikatelských subjektů v České republice. Spojuje velké množství informací o firmách, živnostnících a podnikatelích z mnoha různorodých zdrojů. Mezi ty patří Justice, ARES, sbírka listin a dalších 30 veřejných rejstříků. Současně monitoruje veřejné zakázky, evropské dotace, patentové registry, ochranné známky, mediální informace, vysílání ČT, off-line zdroje, sociální sítě, LinkedIn, webové stránky firem a další stovky zdrojů.

Čtěte také:
→ Osobní údaje: komodita s cenou zlata
Víte, které úřady a společnosti mají přístup k vašim osobním datům? Možná byste byli překvapeni. Dobrou zprávou je poměrně silná působnost zákona o ochraně osobních údajů, nad jehož dodržováním bdí nezávislý kontrolní úřad.
→ Vyšla ročenka Top100 ICT společností
Prestižní publikaci Top100 ICT společností v České republice je možné objednat společně s prázdninovým dvojčíslem časopisu CIO Business World. PDF verze ročníku 2013 je k dispozici ke stažení.

G+

Našli jste v článku chybu?