Hlavní navigace

Nové barevné A4 multifunkce Kyocera Ecosys

Sdílet

ali 28. 8. 2015

Trh s vysokorychlostními zařízeními formátu A4 nadále výrazně roste. Kyocera přichází s novými multifunkcemi, které nabízejí vyšší rychlost tisku až 35 stránek za minutu a které jsou vhodné pro pracovní týmy, které potřebují tisk různých formátů od A6 do A4 s možností rozšíření vstupní kapacity až na pět zásobníků papíru různých velikostí a gramáže až do 220g/m2.

Jako jedny z mála barevných A4 multifunkcí na našem trhu nabízí možnost rozšířit funkčnost zařízení o poloautomatickou sešívačku, která je umístěna přímo na hlavní jednotce zařízení. Navíc tato řada multifunkcí dokáže zabezpečit tisk dokumentů v černobílém provedení i poté, co jsou barevné tonery prázdné.

Nové MFP dosahují rychlosti barevného i černobílého tisku až 35 stran za minutu a skenování až 60 stran za minutu. Všechny produkty nabízejí oboustranný tisk, funkce skenování a kopírování jako standard, a navíc MFP s rychlostí tisku 30 stran za minutu Ecosys M6530cdn a M6030cdn nabízí pokročilé skenování, výkon a kapacitu. Ecosys M6530cdn a M6535cidn nabízí ve standardu i faxové funkce. Ecosys M6535cidn a M6035cidn jsou vybaveny technologií HyPAS a osazeny velkým barevným dotykovým ovládacím panelem pro integraci zákaznických řešení a oběhu dokumentů.

Našli jste v článku chybu?