Hlavní navigace

Neztraťte se v obchodních centrech s 2GIS

Sdílet

ali 19. 12. 2014

Mapy 2GIS jsou výjimečné především tím, že jsou velmi detailní. V obchodních centrech tak mapují nejenom všechny obchody, včetně jejich detailu, kde je možné zjistit např. otevírací dobu, možnosti platby nebo kontakt na konkrétní prodejnu, ale i další objekty infrastruktury obchodních center, jako jsou kavárny, bankomaty, výtahy nebo třeba toalety.

Nespornou výhodou je také to, že 2GIS funguje ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu plně offline, a to jak samotné vyhledávání v mapě, tak detaily jednotlivých organizací.

„V současné době máme v Praze zmapovaná 3 obchodní centra, ale už nyní pracujeme na tom, abychom tento počet v příštím roce několikanásobně zvýšili,“ říká Marina Polynová, marketingový manažer 2GIS.

Mobilní aplikace 2GIS je dostupná zdarma v App Store a v Google Play.

Čtěte také:
→ Seznam.cz kupuje podíly v Kupi.cz a TopGis
Největší český portál se po několikaměsíční obchodní spolupráci se srovnávacím serverem Kupi.cz rozhodl odkoupit 51 procent provozující firmy. Vedle toho se Seznam.cz stává majitelem 30procentního podílu ve společnosti TopGis, která sbírá a obchoduje s geodetickými daty.
→ Mobilní aplikací roku 2014 jsou Mapy.cz
Aplikace Mapy.cz od společnosti Seznam.cz se stala absolutním vítězem letošního ročníku ankety Mobilní aplikace roku.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+

Našli jste v článku chybu?