Hlavní navigace

Na služby Firmy.cz budou firemní profily dvojítho typu: zdarma a placené

Sdílet

ali 3. 2. 2016

Inzerující firmy získají například možnost zařadit svůj profil do více kategorií, vkládat akční nabídky nebo být vidět na přednostních pozicích oblíbeného serveru Mapy.cz.

"Firmy.cz jsou jediným internetovým firemním katalogem v České republice, jehož návštěvnost po úpravách roku 2014 stoupá. Denně jej dnes navštíví v průměru 250 tisíc reálných uživatelů. Současnými změnami posouváme katalog směrem ke službě, která lidem rychle odbaví každou jejich potřebu. A to bez ohledu na to, zda člověk hledá přímo na službě Firmy.cz, Mapy.cz nebo v Seznam.cz Vyhledávání," představuje myšlenky, které za změnami stály, produktový manažer Firmy.cz Jiří Vrba.

Firmy.cz s potvrzují směr společnosti Seznam.cz, která začíná intenzivně propojovat své služby. "Zobrazení firemního profilu upravíme tak, aby byl jednotný napříč všemi službami Seznam.cz. Výrazně zlepšíme práci s mapou a samotné Firmy.cz propojíme se službami Mapy.cz a vyhledáváním Seznam.cz do takové míry, že se firemní profily stanou jedním z hlavních míst, odkud budou firmám přicházet potenciální zákazníci," doplňuje Martin Fuks, manažer produktových týmů Mapy.cz a Firmy.cz.

Našli jste v článku chybu?