Hlavní navigace

Lenovo A530: nový elegantní all-in-one počítač

Sdílet

ali 6. 12. 2013

Společnost Lenovo představuje nový přírůstek do své rozrůstající se rodiny počítačů typu vše v jednom (all-in-one). Štíhlý a prostorově úsporný A530 se může pochlubit dotykovým polohovatelným displejem a vylepšeními, které v mnohém usnadňují práci s počítačem.

Lenovo A530 se vyznačuje široce nastavitelným displejem s možností náklonu od -5° do 90°. Lze ho tak využít jako tradiční počítač nebo díky 10bodovému multidotykovému displeji jako plochý, na stole ležící počítač. 23palcový Full HD (1920×1080) 16:9 IPS displej se širokým pozorovacím úhlem je na svém nejširším místě tenký pouze 21,5 mm a ponechává si svůj nízký profil, i když je zcela sklopený na horní straně 32 mm tenké základny.

Celé zařízení je vestavěno do stylového celohliníkového šasi. Kombinace širokých pozorovacích úhlů, ploché obrazovky s vícerežimovou funkčností a tenký profil předurčují A530 do role produktivního desktopu, který se může jedním stisknutím transformovat do zábavního a herního centra.

Lenovo A530 je poháněn až čtvrtou generací procesorů Intel Core i7, která poskytuje dostatek výkonu i pro zvládnutí multimédií. K dipsozici je až 8 GB paměti DDR3, až 1 TB HDD nebo 1TB SSHD disk s integrovanou 8GB vyrovnávací pamětí SSD. Ve výbavě je i Bluetooth, Wi-Fi, čtečka paměťových karet 6v1, HDMI port. Integrována je mechanika DVD nebo Blu-Ray Disc mechanikou. Lenovo A530 je dodáván s několika vylepšeními včetně systému pro zálohování souborů, Lenovo Rescue systémem a funkcí Lenovo Eye Distance System, která pomáhá omezit únavu očí.

Lenovo A530 bude dostupný v první polovině prosince za cenu od 31 777 Kč s DPH.

Čtěte také:
→ Lenovo Miix 2: nový výkonný tablet s Windows 8.1
→ Lenovo představuje vícerežimový ultramobilní Yoga Tablet

G+

Našli jste v článku chybu?