Hlavní navigace

Kamilo Tomáš posiluje český tým v Kaspersky Lab

Sdílet

ali 7. 5. 2013

Před nástupem do Kaspersky Lab pracoval Kamilo Tomáš několik let v Českých aeroliniích, kde jako Senior eCommerce Coordinator vedl oddělení eCommerce. Dohlížel zde mimo jiné na implementaci webové analytiky, integraci affiliate systému, vývoj mobilního webu nebo vývoj systémů pro porovnávače cen letenek. Před tím získal řadu zkušeností s online prodejem ve společnosti 123shop.cz jako projektový manažer a člen dozorčí rady. Vystudoval marketing a management na Australian College of Technology v Sydney.

Kamilo Tomáš, Kaspersky Lab„Rozvoj online prodejních kanálů v tak rozmanitém prostředí jakým je střední a východní Evropa je pro mě velkou výzvou,“ řekl Kamilo Tomáš, nový eCommerce Manager Kaspersky Lab pro střední a východní Evropu. „Česká republika je pro rozvoj podnikání Kaspersky Lab ve střední a východní Evropě strategickou zemí. Otevřením nové pozice posilujeme naši působnost v Česku i v celém regionu,“ dodal Andrej Slobodjanik, ředitel společnosti Kaspersky Lab pro střední a východní Evropu.

Ve společnosti Kaspersky Lab bude mít Kamilo Tomáš mimo jiné na starosti rozvoj online distribuce, management lokálních zastoupení, implementaci a správu projektů souvisejících s online prodejem nebo optimalizaci současných eCommerce platforem.

G+

Našli jste v článku chybu?