Hlavní navigace

Jozef Belvončík se stal ředitelem Kerio Technologies pro region EMEA

Sdílet

redakce 18. 3. 2013

Jozef Belvončík dosud vedl pobočku Kerio Technologies v Plzni, motivoval a řídíl softwarové vývojáře a byl zodpovědný za 150 lidí a za strategii obchodu ve střední a východní Evropě. Od června 2006 zdvojnásobil obrat společnosti ve svém regionu, zdvojnásobil se počet zaměstnanců a Kerio otevřelo obchodní zastoupení ve dalších třech východoevropských zemích.

Jozef Belvončík, KerioV následujícím období bude mít Jozef Belvončík za cíl dominovat v oblasti vnitrofiremní spolupráce v prostředí cloudu. Prvním krokem bude uvedení globální cloudové služby Samepage pro sdílení obsahu a firemní spolupráci.

„Jozefovou úlohou bude prosazovat tyto změny v celé oblasti EMEA, sjednotit interní procesy a zabezpečit úspěšný prodej v tomto regionu,“ řekl Scott Schreiman, CEO společnosti Kerio Technologies.

V letech 1995-2002 pracoval Jozef Belvončík ve společnostii Microsoft, z toho 4 roky jako ředitel marketingu pro Českou republiku a Slovensko. Je absolventem Fakulty chemické a potravinárské technologie Slovenské vysoké školy technické (dnes Slovenská technická univerzita v Bratislavě).

Společnost Kerio Technologies se zabývá vývojem softwarových produktů pro komunikaci, spolupráci a síťovou bezpečnost pro malé a středně velké sítě již od roku 1997. Společnost má centrálu v kalifornském San Jose a pobočky v New Yorku, České republice, Německu, Velké Británii, Rusku a Austrálii.

Našli jste v článku chybu?