Hlavní navigace

HTC M7 asi ponese název HTC One

Sdílet

Chris Martin 12. 2. 2013

Na Twitter unikl další obrázek, který HTC One ukazuje s Androidem a nejnovějším uživatelským rozhraním HTC Sense.

Shodou okolností se jednalo o stejný účet na sociální síti, jehož prostřednictvím unikly i dřívější fotografie telefonu, původně známého pod názvem HTC M7. Uživatel jménem evleaks píše: „HTC M7 přichází na trh prostě jako HTC One.“

Stejný uživatel také tvrdí, že po modelu M7 (tedy One) představí HTC dvě zařízení zvaná M4 a G2. M4 bude údajně oplývat 4,3palcovým displejem, 1,2GHz dvoujádrovým procesorem, 13megapixelovým fotoaparátem a Androidem 4.1 Jelly Bean, zatímco G2 bude mít 3,5palcový displej, 1GHz procesor a Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

HTC M7 One

Mezi údajné specifikace HTC One bude patřit 4,7palcová Full HD (1 920 x 1 080 pixelú) obrazovka a čtyřjádrový procesor běžící na frekvenci 1,7 GHz. HTC se tak očividně chystá zaútočit na konkurenční modely s podobnými vlastnostmi, které byly představeny na CES. Jmenovitě se jedná o Sony Xperia Z, Huawei Ascend D2 a ZTE Grand S.

Výše zmíněné informace by sice měly být brány s rezervou, je však nutno podotknout, že předchozí informace týkající se nových zařízení (včetně BlackBerry Z10), které unikly prostřednictvím účtu evleaks, byly překvapivě přesné.

Každopádně po 19. únoru, kdy HTC pořádá tiskovou konferenci, na níž by nová zařízení měla být odhalena, bude všechno jasnější.

Zdroj: IDG News Service

Našli jste v článku chybu?