Hlavní navigace

HP QuickPage - pronájem tiskáren pro SMB

8. 5. 2011

Sdílet

Společnost HP představila HP QuickPage, novou službu, která umožňuje koncovému zákazníkovi místo nákupu tiskového hardwaru jeho operativní pronájem včetně servisu a dodávek spotřebního materiálu. Tím získá zákazník volné investiční prostředky a zejména kontrolu nad náklady spojenými s tiskem. Pro podporu služby HP QuickPage vyvinula společnost HP portál InCommand, který zákazníkovi i autorizovaným partnerům poskytuje přehled nad provozovanými pronajatými tiskárnami i nad dodávkami spotřebního materiálu.

Hardware, instalace, spotřební materiál i servisní podpora – to vše zajišťuje HP QuickPage v rámci jedné smlouvy a bez vstupních investic. Řešení spočívá v pronájmu na dobu určitou. Odpadá tak obava z pořízení tiskového hardwaru, na jehož pořízení, provoz i servis musí mít zákazník dopředu alokované finanční prostředky.

„Na základě průzkumů víme, že zákazníci z řad malých a středních podniků neustále hledají způsoby, jak by mohli lépe kontrolovat své provozní náklady a snížit finanční zátěž spojenou s tiskem," uvedl Michal Šimon, country IPG LES manager, HP.

HP QuickPage dále nabízí autorizovaným prodejním partnerům HP příležitost k tomu, aby prostřednictvím připravené infrastruktury společnosti HP při vynaložení minimálních nákladů vstoupili na trh řízení tiskových služeb. Pro podporu služby HP QuickPage vyvinula společnost HP webový portál InCommand, jež autorizovaným prodejním partnerům HP umožňuje  zákazníkům nabízet, sestavovat, řídit a dodávat smluvní řešení pro tisk HP QuickPage. Zákazníkům pak portál umožní  objednávat služby a spotřební materiál.


Našli jste v článku chybu?