Hlavní navigace

Hlasujte pro distributora roku a výrobce roku v ICT a CE v anketě ChannelWorld Awards 2013

Sdílet

redakce 9. 9. 2013

Na webu www.channelworld.cz/awards-2013 mohou od 9. 9.2013 do 31. 1. 2014 čeští a slovenští prodejci a dodavatelé služeb a čeští zástupci distributorů i výrobců v oblasti ICT a spotřební elektroniky volit vítěze v kategoriích:

  • Broadline distributor roku
  • Distributor s přidanou hodnotou roku
  • Specializovaný distributor roku
  • Výrobce roku

Poprvé je v rámci ChannelWorld Awards také otevřena nominace na titul Channel manažer roku 2013. Z top 5 nejčastěji nominovaných pak vzejde vítěz na základě konkrétního hodnocení největšími distributory.

Pro distributory mohou hlasovat výkonní zástupci prodejců a dodavatelů služeb stejně jako zástupci výrobců. Výrobcům roku dají svůj hlas prodejci a dodavatelé služeb i zástupci distribučních společností. Nominace na Channel manažera roku může udělit každý (za svou firmu však jen jednou).

Hlasování bude uzavřeno 31. 1. 2013. IDG a ChannelWorld vyhlásí výsledky ankety na slavnostním večeru, který se uskuteční v únoru 2014.

Hlasování


O ChannelWorld Awards

ChannelWorld Awards jsou pokračovatelem historicky nejstarší nezávislé ankety IT Distributor roku, ve které od roku 2006 hodnotí obchodní partneři v České republice a na Slovensku spolupráci s distributory a výrobci informačních a komunikačních technologií a spotřební elektroniky. Anketu vyhlašuje vydavatelství IDG Czech Republic a časopis a web ChannelWorld pod metodickou záštitou výzkumné agentury IDC.

IDG od roku 2010 anketu zastřešilo pod mezinárodní brand ChannelWorld Awards a rozšířilo ocenění také o Výrobce roku. Značka IT distributor roku byla pod ChannelWorld Awards zcela integrována v roce 2012, kdy došlo i ke sjednocení a změně logotypu ocenění. Anketa se v lokálních verzích koná také v Německu, Španělsku, na Blízkém východě (Spojené Arabské Emiráty) v Kanadě, Indii nebo Austrálii.

Našli jste v článku chybu?