Hlavní navigace

Dušan Vajda je novým výkonným ředitelem Minerva Slovensko

13. 1. 2015

Sdílet

Do čela akciové společnosti Minerva Slovensko byl jmenován Dušan Vajda. Na postu výkonného ředitele je Vajda zodpovědný za plnění strategických cílů a plánu společnosti, včetně realizačního zastřešení projektů QAD na Slovensku. Mezi další úkoly výkonného ředitele patří upevnění pozice společnosti Minerva Slovensko jako dodavatele ERP systému pro výrobní podniky a dalších podnikových aplikací i implementace nástrojů pro vyšší efektivitu ve výkonných složkách firmy.

Dušan Vajda nastoupil do společnosti v roce 2011 a postupně zastával pozice konzultant QAD modulu Finance, manažer oddělení Servisu a manažer Realizace projektů QAD. Vajda má již zkušenosti z předchozích ředitelských pozic, kdy působil například jako předseda představenstva, výkonný ředitel či manažer společnosti v několika různých společnostech. Vystudoval Technickou univerzitu ve Zvolenu, obor podnikový management.

Jozef Grega, dosavadní výkonný ředitel, odstoupil z funkce výkonného ředitele ze zdravotních důvodů.

Čtěte také:
→ S požadavky výrobních firem na provoz ERP v cloudu se setkáváme velmi zřídka...
...říká Alena Pribišová, marketingová manažerka ve společnosti Minerva Česká republika.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?