Hlavní navigace

DC Concept vstoupil do společnosti inSophy

26. 2. 2015

Sdílet

Díky této akvizici získávají uživatelé informačního systému QI nový modul APS integrovaný přímo do systému a také potřebné konzultační know-how v oblasti optimalizovaného plánování výroby.

Nabídka společnosti inSophy v oblasti optimalizace procesu plánování bude i nadále otevřena i pro výrobní firmy, které využívají jiná ERP řešení. I po změnách v majetkové struktuře zůstává inSophy samostatnou jednotkou a bude dále sloužit celému trhu výrobních firem.

„Strategické spojení inSophy s DC Conceptem pro nás a naše zákazníky znamená především stabilitu. Opřeni o kapitálovou sílu skupiny se nyní ještě energičtěji vrhneme do dalšího zvyšování ziskovosti, efektivity a flexibility českých výrobních podniků,“ prohlásil Ondřej Komenda, zakladatel a ředitel společnosti inSophy.

„Spojením s inSophy se náš tým rozšířil o skupinu odborníků nadšených pro svoji práci v oblasti optimalizovaného plánování zdrojů. Vzhledem k podobné historii a téměř identické firemní kultuře obou společností založené na týmové práci při hledání jednoduchých řešení očekávám rychlé splynutí pracovních týmů a synergické efekty v podobě zkvalitnění produktu QI i služeb,“ uvedl Jiří Melzer, předseda představenstva DC Concept.

Čtěte také:
→ Zájem o software pro řízení výroby jde napříč všemi segmenty
Na dotazy ohledně zavádění systémů pro řízení výroby nám odpovídal Pavel Mařica, obchodní ředitel společnosti DC Concept.
→ Od nového roku zaznamenáváme zvýšenou poptávku po ERP systémech
Na situaci v oblasti ERP systémů jsme se ptali Pavla Mařici, obchodního ředitele společnosti DC Concept.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+

Našli jste v článku chybu?