Hlavní navigace

Dassault Systèmes uvádí 3DEXPERIENCE Lab

27. 11. 2015

Sdílet

Společnost Dassault Systèmes představila 3DEXPERIENCE Lab. Jde o novou otevřenou inovační laboratoř a podpůrný program pro startupy, jejímž účelem je podpořit a posílit inovativní projekty a posunout společnost kupředu. Nový projekt pomůže vybraným startupům, které vyvíjejí fyzické produkty s velkým potenciálem zlepšit kvalitu života, měst a životního stylu a které podporují inovace, internet věcí nebo výrobní laboratoře. Roční nebo dvouletý program poskytne těmto startupům přístup k platformě 3DEXPERIENCE, technickým znalostem a mentoringu přímo od Dassault Systèmes. Uživatelé tak získají digitální zkušenosti a budou moci své produkty a procesy optimalizovat a ověřit. Jde o tentýž obsah, technologie, aplikace a odborné znalosti, které proměňují navrhování, konstruování a výrobu většiny produktů. Navíc startupům globální ekosystém Dassault Systèmes pomůže urychlit uvádění nových produktů na trh a vstup na mezinárodní trhy.

„Existuje mnoho slibných podnikatelů, kteří se na svět dívají neotřele, ale jsou nuceni inovovat izolovaně a bez výhod širší sítě, která by jejich nápady pomáhala rozvíjet, testovat, propojovat a ověřovat,“ řekl Bernard Charlès, prezident a výkonný ředitel Dassault Systèmes. „Inovace je stěžejním pilířem toho, co by společnost Dassault Systèmes chtěla přinášet světu. Věříme, že rozsáhlé možnosti naší platformy 3DEXPERIENCE pomohou inovátorům objevovat nová řešení, která mohou mít příznivý vliv na společnost. Řešení 3DEXPERIENCE Lab otevírá dosud neznámé možnosti, jak přispět k inovativním projektům, hledání talentů a budování prostoru pro interakce. Kromě toho všeho podporuje otevřenou a kreativní korporátní kulturu.“

3DEXPERIENCE Lab byla představena společně s nadací La Fondation Dassault Systèmes. Ta se věnuje podpoře inovativních a transformačních projektů ve vzdělávání, výzkumu a vědě.

Našli jste v článku chybu?