Hlavní navigace

Citrix pomáhá zajistit kontinuitu provozu uživatelům Microsoft Hyper-V

30. 12. 2009

Sdílet

Nový Citrix Essentials 5.5 pro Microsoft Hyper-V bude nyní obsahovat Citrix StorageLink Site Recovery – výkonnou sadu nástrojů, která umožní dostupné, cenově přijatelné a snadno realizovatelné komplexní zajištění kontinuity provozu. Citrix zpřístupní toto řešení v odlehčené verzi Express, aby nabídl zákazníkům snadný způsob otestování a použití funkcí obnovy po havárii, i v plnohodnotné verzi Platinum.

Se stále širším využíváním virtualizace ve firemních datových centrech převádějí firmy všech velikostí stále více důležitých provozních aplikací do prostředí virtuálních strojů, což zvyšuje také potřebu ověřených a spolehlivých systémů pro zotavení po havárii. Řešení obnovy provozu po havárii pro virtuální prostředí však byla dosud složitá a nákladná na implementaci.

S novým produktem StorageLink Site Recovery od Citrixu budou nyní zákazníci moci instalovat, testovat a spravovat služby pro obnovu provozu po havárii – přes jedinou konzolu, pomocí sady intuitivních operací a s využitím hardwarových úložišť dat pro replikaci. Kromě toho nové funkce v StorageLink Site Recovery umožňují zákazníkům, aby si otestovali různé scénáře „co by se stalo, kdyby“ pro zotavení po havárii, aby získali jistotu, že je možné systémy v případě výpadku znovu zprovoznit. Uživatelé si mohou také zvolit integraci zotavovacích služeb přímo se svými dosavadními systémy pro správu aplikací, aby mohli snadněji než kdykoli předtím chránit všechny klíčové prvky. Shrnuto, StorageLink Site Recovery přináší zákazníkům komplexní end-to-end řešení, které orchestruje procesy implementace, správy, testování a zotavení po havárii – a to s významnými úsporami ve srovnání s alternativními řešeními.

Citrix rozšiřuje virtualizaci pro Microsoft Server a minimalizuje riziko při implementaci služeb pro zotavení po havárii.Jako výsledek této spolupráce mohou uživatelé Microsoft Hyper-V a System Center minimalizovat rizika při zavádění služeb pro obnovu provozu po havárii využitím okamžité dostupnosti řešení StorageLink Site Recovery Express, které je součástí Citrix Essentials 5.5 for Microsoft Hyper-V Express edition. Tato edice dovoluje obnovu provozu neomezeného počtu Microsoft Hyper-V virtuálních strojů až na dvou hostitelských serverech bez jakýchkoli dalších poplatků. Organizace, které potřebují ochranu pro více než dva hostitelské servery, mohou snadno upgradovat na rozšířenou verzi Citrix Essentials 5.5 pro Microsoft Hyper-V Platinum edition.

 

StorageLink Site Recovery rozšiřuje řešení Citrix Essentials

Nová technologie StorageLink Site Recovery, která je k dispozici v Citrix Essentials 5.5 for Microsoft Hyper-V, nabízí pokročilé možnosti správy virtualizace, které rozšiřují výhody Microsoft Hyper-V a System Center. Tyto možnosti zahrnují služby dynamického poskytování pro zavádění fyzických a virtuálních pracovních úloh z jediného konsolidovaného obrazu, správu pracovních postupů pro automatizaci IT procesů a správu testování a provozního nasazení pro automatizaci průběhu procesů vývoje softwaru. StorageLink Site Recovery přidává k těmto dosavadním možnostem služby pro obnovu provozu po havárii.


Cena a dostupnost

StorageLink Site Recovery je bezprostředně k dispozici jako součást Citrix Essentials 5.5 pro Microsoft Hyper-V Platinum edition. StorageLink Site Recovery Express edition bude dostupná ke stažení 23. prosince 2009 jako součást Citrix Essentials 5.5 pro Microsoft Hyper-V Express edition.

Zákazníci si zdarma mohou stáhnout Citrix Essentials 5.5 pro Microsoft Hyper-V Express edition. Citrix Essentials 5.5 for Microsoft Hyper-V Platinum edition je možné stáhnout za následující doporučenou oficiální cenu.

  • Express edition – dostupná pro stažení zdarma
  • Enterprise edition – 1 500 $ za fyzický server
  • Platinum edition – 3 000 $ za fyzický server
Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?